KONST / Litografier / Färglitografier 10166255
nr 1016 6255
Färglitografier
5 st. Franz Glatzl, havsbilder, numrerade och signerade, motivet: 40x50
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 1 februari 2016
kl 20:34:24
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr